• Pro-Tech Pharma Nandrolone Decanote 250 Mg 10 Ml

Pro-Tech Pharma ürünlerini kendi websitesinden doğrulayabilirsiniz. PRO-TECH CHECK KONTROL

DOZAJ FORMU
250 mg / ml
ENDİKASYONLARI
İyi etki, kas büyümesi, iştah uyarıları ve artmış kırmızı kan hücresi üretimi ve kemik yoğunluğunu içerir. Klinik çalışmalar, anemi, osteoporoz ve göğüs kanseri dahil olmak üzere bazı neoplazi formlarının tedavisinde etkili olduğunu ve aynı zamanda bir progestin esaslı kontraseptif olarak hizmet ettiğini göstermiştir. Bu nedenlerle, Birleşik Devletler’deki Nandrolone 1983’te FDA onayı aldı.
YAN ETKİLER
Nandrolone DHT’ye ayrılmadığından, baş, cilt ve prostat derisinde bulunan anabolik steroidlerin birçoğu için zararlı etkileri bir miktar azaltılır; ancak zayıf androjenler dihidronandrolon ayrılır. 17a-karbamilin alkilasyon eksikliği ilacın karaciğer toksisitesini önemli ölçüde azaltır. Aromataz reaksiyonunun östrojenik etkileri ilacın bir progestin olmasının bir sonucu olarak hafifletilir ancak jinekomasti ve düşük libido gibi efektler halen daha büyük dozlarda ortaya çıkmaktadır. Diğer yan etkiler, erektil disfonksiyon ve kardiyovasküler hasarın yanısıra ilacın negatif geribildirim yoluyla lüteinizan hormon seviyelerinin düşürülmesinden kaynaklanan bazı bozuklukları da içerebilir.
ETKİN DOZ
200-1000 mg / hafta.

Pro-Tech Pharma Nandrolone Decanote 250 Mg 10 Ml

  • 600,00TL


Etiketler: Protech Pharma, Deca Durabolin, Pro-Tech Deca Satın Al, Deca Satın Al, Deca Sipariş, Pro-Tech Deca, Pro-Tech Pharma Deca Satın Al, Pro-Tech Pharma Deca Siparis, Pro-Tech Pharma Nandrolone Decanote