En iyi Anabolik Steroid Bulk Kürleri

En iyi toplu ilaçlar, vücudu toplamaya yardımcı olanlardır. Hot Girls, vücut geliştirme ile ilgilenen sporcuların veya spor salonlarında amatör vücut geliştiricilerin kullandığı takviyeler arasındadır.

Kitle kızları, sporcular fiziksel gelişimlerine başlarken kas kütlesini vücuda dağıtmak için kullanılan takviyelerdir. Sporcularda vücut gelişiminin başladığı döneme “kitle dönemi” denir. Bu nedenle bu süre zarfında kullandıkları takviyeler de burada listelenmiştir. Bu dönemde sporcular bilinçli olarak ağırlıklarını hızlandırırlar. Büyüme döneminde uygulanan spor programının içeriği de değişmektedir. Birikme döneminde bilinçli olarak vücut tarafından emilen yağlar, adet döngüsünün bitiminden sonra bazı ilaçlar yardımıyla vücuttan atılır, vücutta sadece kas kütlesi kalır. Sporcunun vücudundaki yağları yok etme işlemi bu işlemden sonra sadece kas kalacağı için sporcu istediği görünüme kavuşacaktır.

Endüstride spor takviyeleri veya diğer ilaçlarla ilgili birçok toplu ilaç var. Ancak ilaçların dikkatli seçilmesi gerektiğinden, sporcular arasında popüler ilaçlar araştırıldıktan sonra en çok önerilen ilaçlar: Deca, Testosteron Enanthate,  Methandione ve Boldenon, ilaçların birleştirilmesiyle oluşturulmuştur.