Uzun Ester Steroid Satışı

Uzun etkili steroidlerin türleri ve özellikleri Uzun ester steroidler ve özellikleri aşağıdaki gibidir:

Decanoate ester, yarı ömürlü bir ester türevidir. Uzun Ester Steroid Satışı Anti-inflamatuar etkiye sahip olan yağ asitlerinin yapısal bir türevi olarak oluşturulur. Haftada bir veya iki kez uygulanmalıdır. Dozu tamamladıktan sonra vücutta uzun süre kalır. Genellikle boldenon ile birlikte kullanılır. Bu tip ester kullanımı nedeniyle ilacın enjeksiyonları 3-4 haftada bir tekrarlanabilir. Bu tip steroid genellikle testosteron ile birleştirilir. Yarı ömür yaklaşık 12 gündür. Uzun Ester Steroid Satışı Vücut geliştiriciler arasında en sevilen anabolik steroid türlerinden biridir.

Testosterona bağlanan ilk esterdir ve yaklaşık 10 günlük bir yarı ömre sahiptir. İlacın kan plazmasındaki etkisinin iki ila üç hafta içinde korunmasını sağlar. Alanında uzman vücut geliştiriciler tarafından kullanılan bu steroid türü genellikle çok sık kullanılmaz. Uzun Ester Steroid Satışı 16.5 günlük bir eliminasyon yarı ömrü olan bu steroid, ilacın etkisini yaklaşık 10 haftalık daha uzun bir süre boyunca bile gösterir. Enjeksiyon 10 ila 12 gün arasında tekrarlanmalıdır.

Bu tip steroid, kasa enjekte edilirse Trabolone'un uzun etkili bir versiyonu gibi davranabilir. Uzun süreli steroid kullanımının olumlu etkileri, bu ilaçları sporcular arasında favori yapıyor. Uzun etkili steroidler, ilacın testosteron miktarının vücutta ani salınımını engeller. Bu işlevi sayesinde kandaki testosteron düzeylerinin dengesini korur. Uzun Ester Steroid Satışı Kısa etkili steroidler günlük veya gün aşırı verilmelidir. Bununla birlikte, uzun etkili steroidler, steroidlerin vücutta kademeli olarak salınımını yansıttığından, enjekte edildiği zaman arasında önemli bir zaman farkı vardır.

Steroid kullanımının yasal statüsü, çeşitli hastalıkları tedavi etmek için doktor gözetiminde reçete edilen steroid türlerini ifade eder. Ülkemizde tezgahta steroid almak yasa dışıdır. Uzun Ester Steroid Satışı Steroid kullanmanın bilinen yan etkileri nelerdir? Steroid kullanımının yan etkilerinin ciddi sağlık sorunları olduğu kanıtlanmıştır. Ancak bu sağlık sorunları, aşırı doz alan ve uzun süre almaya devam eden kişilerde de ortaya çıkmaktadır.


Steroid kullanmanın yan etkileri şu şekilde özetlenebilir:


kanser türleri

jinekomasti

klitoral hipertrofi

testis küçültmek

Akne ve akne gibi cilt problemleri.

Mide hastalıkları, özellikle ülserler.

kalp hastalığı

Trafik sorunları

şeker hastası